Narkopedia:Prawa autorskie

Z Narkopedia
Wersja z dnia 11:26, 29 wrz 2019 autorstwa Anonymous (dyskusja | edycje) (literówka)
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Skocz do:nawigacja, szukaj

Cała treść Narkopedii [H]yperreala, forum Talk i serwisu NeuroGroove jest dostępna na licencji "Creative Commons: Uznanie autorstwa - Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe": CC BY-SA 4.0.

Dodając jakąkolwiek treść do Narkopedii [H]yperreala, forum Talk i serwisu NeuroGroove oświadczasz, że posiadasz prawa autorskie do swojej publikacji i nieodwołalnie przekazujesz te prawa na licencji "Creative Commons: Uznanie autorstwa - Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe": CC BY-SA 4.0.

Zezwala się na kopiowanie, dystrybucję, wyświetlanie i użytkowanie pochodnych naszego zbioru informacji na temat substancji psychoaktywnych, pod warunkiem umieszczenia informacji o twórcy czyli serwisu hyperreal.info oraz opatrzenia własnego dzieła tą samą licencją, na której publikujemy serwisy [H]yperreala.

Zastrzeżenia

Informacje zawarte na stronach Narkopedii są opracowywane przez społeczność serwisu hyperreal.info. W żaden sposób nie mogą być traktowane jako źródła wiedzy medycznej, naukowej, co więcej, mogą być to informacje fikcyjne albo błędne. Ani serwis hyperreal.info, ani autorzy haseł, nie mają nic wspólnego z ewentualnymi szkodami na zdrowiu bądź ewentualnej śmierci czytelnika, który całkowicie odpowiada za swoje działania podjęte w konsekwencji zapoznania się z wiedzą dostępną w Narkopedii.

Serwis przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Serwis używa ciasteczek, ale wyłącznie abyś mógł się zalogować, nie wykorzystujemy ich do niczego innego.

Licencja

Zawartość Narkopedii jest dostępna na licencji CC BY-SA 4.0.

Kliknij aby uzyskać więcej informacji.