Strona główna

Z Narkopedia
Wersja z dnia 08:39, 24 wrz 2019 autorstwa Unknown (dyskusja | edycje) (usunięcie poprzedniego stylu)
Skocz do:nawigacja, szukaj

Siema!

Narkopedia to projekt renomowanego serwisu hyperreal.info, dzięki któremu możecie wziąć udział w tworzeniu bazy wiedzy dotyczącej substancji psychoaktywnych. Forma i sposób jej edytowania są proste i znane każdemu użytkownikowi wikipedii – z tym, że u nas nie obowiązuje dająca się tam często we znaki cenzura. Można zatem napisać dużo więcej, a jedynym zasadniczym wymogiem jest trzymanie poziomu.

Listę substancji można przeglądać przez kategorie, albo alfabetycznie.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współtworzenia encyklopedii! Aby edytować hasła, najlepiej wcześniej zarejestrować się na hyperrealu i koniecznie przeczytać Podręcznik_Narkopedysty. Można również edytować anonimowo, ale wówczas zatwierdzanie zmian przez opiekunów Narkopedii trwa nieco dłużej.

Zastrzeżenia

Informacje zawarte na stronach Narkopedii są opracowywane przez społeczność serwisu hyperreal.info. W żaden sposób nie mogą być traktowane jako źródła wiedzy medycznej, naukowej, co więcej, mogą być to informacje fikcyjne albo błędne. Ani serwis hyperreal.info, ani autorzy haseł, nie mają nic wspólnego z ewentualnymi szkodami na zdrowiu bądź ewentualnej śmierci czytelnika, który całkowicie odpowiada za swoje działania podjęte w konsekwencji zapoznania się z wiedzą dostępną w Narkopedii.

Serwis przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Serwis używa ciasteczek, ale wyłącznie abyś mógł się zalogować, nie wykorzystujemy ich do niczego innego.

Licencja

Zawartość Narkopedii jest dostępna na licencji CC BY-SA 4.0.

Kliknij aby uzyskać więcej informacji.