Kategoria:Delirianty

Z Narkopedia
Skocz do:nawigacja, szukaj

Delirianty (łac. Delirium) - substancje wprowadzające użytkownika w stan delirium, w stanie tym użytkownik nie ma możliwości odróżnienia halucynacji od rzeczywistości. Halucynacje po deliriantach są odczuwane jako tak samo realne jak obiekty z rzeczywistości. Osoba w stanie delirium jest nieobliczalna a kontakt z nią jest bardzo mocno zaburzony przy zwykłych dawkach lub kompletnie niemożliwy przy wysokich. Halucynacje po deliriantach zupełnie nie przypominają zmian wizualnych OEVów lub CEVów które osiąga się po tryptaminach lub fenyloetyloaminach. Delirianty popularne są głównie wśród osób które dopiero zaczynają przygodę z używkami i nie mają pomysłu lub kontaktów jak zdobyć zwykłe psychodeliki. Takie niedoświadczone osoby nie mają pojęcia na co sie porywają spożywając delirianty a oczekując działania w stylu zwykłych psychodelików.

Fazy po deliriantach są zawsze bardzo losowe w swojej tematyce, ale negatywne efekty na ciele (negatywny body high) występujące przy ich spożyciu przeważnie ściągają fazę na mroczne i nieprzyjemne strony. Delirianty same w sobie nie są używkami rekreacyjnymi.

Strony w kategorii „Delirianty”

Poniżej wyświetlono 13 spośród wszystkich 13 stron tej kategorii.

Zastrzeżenia

Informacje zawarte na stronach Narkopedii są opracowywane przez społeczność serwisu hyperreal.info. W żaden sposób nie mogą być traktowane jako źródła wiedzy medycznej, naukowej, co więcej, mogą być to informacje fikcyjne albo błędne. Ani serwis hyperreal.info, ani autorzy haseł, nie mają nic wspólnego z ewentualnymi szkodami na zdrowiu bądź ewentualnej śmierci czytelnika, który całkowicie odpowiada za swoje działania podjęte w konsekwencji zapoznania się z wiedzą dostępną w Narkopedii.

Serwis przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Serwis używa ciasteczek, ale wyłącznie abyś mógł się zalogować, nie wykorzystujemy ich do niczego innego.

Licencja

Zawartość Narkopedii jest dostępna na licencji CC BY-SA 4.0.

Kliknij aby uzyskać więcej informacji.